RK73H1HTTC3091F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3091F
JLCPCB Part #
C7343247
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS