RN73H1JTTD4641D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4641D50
JLCPCB Part #
C4106433
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS