RK73H1HTTC3090D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3090D
JLCPCB Part #
C2580130
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS