RN732BTTD12R3F100
MFR.Part #
RN732BTTD12R3F100
JLCPCB Part #
C4259273
Description
-55℃~+155℃ 12.3Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS