RK73H1HTTC2R70F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2R70F
JLCPCB Part #
C2575365
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS