RK73H1HTTC29R4F
MFR.Part #
RK73H1HTTC29R4F
JLCPCB Part #
C2575408
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS