SG73S2ERTTD821J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD821J
JLCPCB Part #
C6222672
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS