SG73S2E1RTTD475G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD475G
JLCPCB Part #
C5894389
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS