HV732BTTD7874F
MFR.Part #
HV732BTTD7874F
JLCPCB Part #
C3956425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS