RN732BTTD7321F50
MFR.Part #
RN732BTTD7321F50
JLCPCB Part #
C4172133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS