SG73S1JTTD915J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JTTD915J
JLCPCB Part #
C3997128
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS