RK73H1HTTC2052D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2052D
JLCPCB Part #
C2579201
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS