RN73H2BTTD6423D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6423D100
JLCPCB Part #
C4199057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS