RK73H1HTTC1821D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1821D
JLCPCB Part #
C2579211
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS