HV732ATTD1373F
MFR.Part #
HV732ATTD1373F
JLCPCB Part #
C4170109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS