RK73H1HTTC1583F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1583F
JLCPCB Part #
C2575259
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS