RN73H1JTTD3013B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3013B50
JLCPCB Part #
C3978350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS