RK73H1HTTC1582F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1582F
JLCPCB Part #
C2575491
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS