RN73H2ETTD4481D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4481D10
JLCPCB Part #
C4167805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS