RK73H1HTTC1433F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1433F
JLCPCB Part #
C2575262
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS