RN73H1JTTD18R9B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R9B25
JLCPCB Part #
C4073366
Description
100mW 18.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS