RK73H1HTTC1403F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1403F
JLCPCB Part #
C2575310
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS