RK73H1HTTC1402D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1402D
JLCPCB Part #
C5725573
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS