RK73H1HTTC13R3F
MFR.Part #
RK73H1HTTC13R3F
JLCPCB Part #
C2575496
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS