RK73G1JRTTD7150F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD7150F
JLCPCB Part #
C7339961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS