RK73H1HTTC1300F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1300F
JLCPCB Part #
C830281
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS