RK73H1HTTC1153D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1153D
JLCPCB Part #
C2579085
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS