RN732ATTD3241F25
MFR.Part #
RN732ATTD3241F25
JLCPCB Part #
C4299024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS