RK73H1HTTC1023F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC1023F
JLCPCB Part #
C2575489
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS