HV732BTTD7683D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BTTD7683D
JLCPCB Part #
C3967451
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS