RN73H2ETTD2612D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2612D25
JLCPCB Part #
C4128240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS