RK73H1ETTP8872F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8872F
JLCPCB Part #
C514907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS