SLR1TTE2370D
MFR.Part #
SLR1TTE2370D
JLCPCB Part #
C4200031
Description
-55℃~+180℃ 1W 237Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS