RK73H1ETTP8661F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8661F
JLCPCB Part #
C830264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS