RK73H1ETTP8203F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8203F
JLCPCB Part #
C316888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS