RK73H2BRTTD8200D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8200D
JLCPCB Part #
C5725991
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS