RN732BTTD2802F25
MFR.Part #
RN732BTTD2802F25
JLCPCB Part #
C4233031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS