RN732BTTD5050A25
MFR.Part #
RN732BTTD5050A25
JLCPCB Part #
C4316846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 505Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS