RK73H1ETTP5R60F
MFR.Part #
RK73H1ETTP5R60F
JLCPCB Part #
C830259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS