RN73H1JTTD2081A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2081A05
JLCPCB Part #
C3978478
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS