WK73S2HTTER442F
MFR.Part #
WK73S2HTTER442F
JLCPCB Part #
C4161770
Description
-55℃~+155℃ 1W 442mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS