RK73H1ETTP5101F
MFR.Part #
RK73H1ETTP5101F
JLCPCB Part #
C159990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS