SG732BTTD270K
MFR.Part #
SG732BTTD270K
JLCPCB Part #
C4096265
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS