RK73H1ETTP4421F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4421F
JLCPCB Part #
C307320
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS