RK73H1ETTP43R2D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP43R2D
JLCPCB Part #
C2578075
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS