RK73H1ETTP4120D
MFR.Part #
RK73H1ETTP4120D
JLCPCB Part #
C2576241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS