RK73G2BRTTD1240C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1240C
JLCPCB Part #
C7340518
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS