RK73H1ETTP3R90F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3R90F
JLCPCB Part #
C2479766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS