RN732BTTD1490F50
MFR.Part #
RN732BTTD1490F50
JLCPCB Part #
C4079379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS