RK73H1ETTP3920D
MFR.Part #
RK73H1ETTP3920D
JLCPCB Part #
C2577963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS